Mucize Bir Zayıflama Yöntemi Var Mı?

Spor, sağlık, diet, maçlar vb. konular

Moderatör: Shanex

Moderatör

Mucize Bir Zayıflama Yöntemi Var Mı?

Okunmamış mesajgönderen jennylynn » 13 Kas 2014, 15:48

Pek çok insan hayatında mucizelerin olması bekler, mucize bir iş ile tüm maddi sıkıntıların giderilmesini ya da mucize bir yöntemle tüm sıkıntılarının giderilmesini ister fakat maalesef gerçek hayatta mucizeler insanların başına pek nadir gelmektedir.

Her şeyin en kolay yolunu seçen insanoğlu zayıflamak içinde mucize bir yöntem arayışına girmektedir. Ne var ki hayatın diğer bölümlerinde olduğu gibi kilo vermede de mucize bir yöntem bulunmamaktadır.

Zayıflamada mucize bir yöntemin olmayışının altında pek çok sebep yatar. Fiziksel ve psikolojik faktörlerin etkili olduğu bu sürecin düzgün işlemesi ancak yöntemi uygulayan insanların yöntemin gereklerinin tam olarak karşılaması durumunda geçerli olmaktadır.

Yazılı ve görsel medyada her gün yayınlanan diyetlerin bir mucize olarak görülmesi bazen hayal kırıklıklarına neden olabilmektedir. Unutulmamalıdır ki tavsiye edilen diyetin, diyeti uygulayan kişinin fiziksel ve psikolojik yapısına uyumu diyetin başarısında çok etkilidir.

Zayıflamanın mucize bir yolunu aramak yerine zayıflamanın doğru yolunu aramak hayal kırıklarını ve başarısızlıkları engelleyecektir. Uzman bir diyetisyen ya da hekimden yardım almak bu süreçten alınacak sonucun başarısında önemli bir artış sağlayacaktır.

Taze Üye

Re: Mucize Bir Zayıflama Yöntemi Var Mı?

Okunmamış mesajgönderen kimsesizce » 30 Eyl 2015, 16:29

Kesinlikle haklısınız. İyi ve uzman bir destekle oluyor bu. Ben rezonans terapisi diye bir yöntemle zayıfladım, doktor kontrolünde, bu benim için mucize oldu işte :)

Site Admin

Okunmamış mesajgönderen ogretiyor » 02 Eki 2015, 08:59

Bir app yok mu otomatik zayıflamak için ? :)
Sorularınızı özel mesaj yoluyla iletmeyiniz, forumda ilgili bölüme başlık açınız. Bu şekilde hem daha hızlı yanıt alırsınız, hem de herkes bu soru-cevaplardan faydalanabilir.

Taze Üye

Okunmamış mesajgönderen kimsesizce » 21 Eki 2015, 14:56

:) ben de hep öyle derdim ama benim aldığım terapi, ruhsal bir hap gibi :) tavsiye ederim

Dön Sağlık ve Spor

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir