radyo android uygulama

Android ve IOS Cihazlar İçin Geliştirilen Yazılımlar Programlar İle İlgili Sorunlar ve Çözümleri

Moderatörler: Toprak Rumelli, Expert

Taze Üye

radyo android uygulama

Okunmamış mesajgönderen cacoali02 » 27 May 2015, 15:56

MERHABA Ömer Bektaş SİZDEN Bİ RİCAM OLACAKTI BEN BİTANE ANDROİD UYGULAMASI YAPMAK İSTİYORUMDA RADYO İCİN BENDE BİTANE PROJE VAR RODYO İCİN BUNU DUZENLEYİP KENDİ RADYOMA UYGULAMA YAPMAK İSTİYORUM VİDEO LARINIZI İZLEDİM NEDENSE PROGRAMLARİ BİR TURLU KURAMADİM DAHA DOGRUSU SİZİN VİDE DA GİBİ BAKTİM PROGRAMLARİ CIKARAMADIM YANLIŞMI İNDİRDİM NE BANA GEREKLİ PROGRAMLARİ RAR İCİNDE GONDERİP PC ME GİRİP KURABİLİRMİSİNİZ EMEĞİNİZİN KARSILIGI NEYSE VEREYİM

Site Admin

Re: radyo android uygulama

Okunmamış mesajgönderen ogretiyor » 27 May 2015, 18:44

Ömer Bektaş bekleniyorsunuz :)
Başka yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa cacoali22 nin işini görecektir sanırız.
Sorularınızı özel mesaj yoluyla iletmeyiniz, forumda ilgili bölüme başlık açınız. Bu şekilde hem daha hızlı yanıt alırsınız, hem de herkes bu soru-cevaplardan faydalanabilir.

Taze Üye
Kullanıcı avatarı

Re: radyo android uygulama

Okunmamış mesajgönderen merbekta » 27 May 2015, 19:43

cacoali02 yazdı:MERHABA Ömer Bektaş SİZDEN Bİ RİCAM OLACAKTI BEN BİTANE ANDROİD UYGULAMASI YAPMAK İSTİYORUMDA RADYO İCİN BENDE BİTANE PROJE VAR RODYO İCİN BUNU DUZENLEYİP KENDİ RADYOMA UYGULAMA YAPMAK İSTİYORUM VİDEO LARINIZI İZLEDİM NEDENSE PROGRAMLARİ BİR TURLU KURAMADİM DAHA DOGRUSU SİZİN VİDE DA GİBİ BAKTİM PROGRAMLARİ CIKARAMADIM YANLIŞMI İNDİRDİM NE BANA GEREKLİ PROGRAMLARİ RAR İCİNDE GONDERİP PC ME GİRİP KURABİLİRMİSİNİZ EMEĞİNİZİN KARSILIGI NEYSE VEREYİM

merbekta@gmail.com burdan bana skype mail at skype üzerinden çözelim

Dön Android - IOS Programlama

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir