Yeni Üye ve Üye Adaylarımıza - Oku Beni

Burada Merhaba deyip bize biraz kendinizi tanıtır mısınız ? İlgi alanlarınız vb...
Site Admin

Yeni Üye ve Üye Adaylarımıza - Oku Beni

Okunmamış mesajgönderen ogretiyor » 09 Eyl 2014, 18:27

Merhaba Değerli yeni üye ya da üye adayımız,

Öncelikle üye adayıysanız hemen bir üye olup terfi edin, o işi kapatalım :) Yeni bir üye olduğunuzu varsayarak bilmelisiniz ki;

Üye olmadan önce arama fonksiyonu gibi önemli bazı fonksiyonları kullanamıyordunuz, artık onlar size açık.

Üye olduktan sonra ise kısa bir süre için 'Yeni Kayıtlı Üye Olarak' gözükecekseniz, bu özel mesaj atmanızı engelleyebilir veya benzeri bazı fonksiyonları size kısıtlayabilir. Başlık açabilir, yanıt verebilir ve temel tüm fonksiyonları kullanabilirsiniz. 'Yeni Kayıtlı Üye' durumunuz 10 mesaj sonrasında 'Kayıtlı Üye'ye dönüşecektir ve tüm temel kullanıcı özelliklerini kullanabilir hale geleceksiniz. Bu sistem kötü niyetli kullanıcıları dışarıda tutmak ve forumumuzu belirli bir kalitede tutmak için vardır. 10 mesajı dolduracağım diye 'spam' niteliğinde ya da kurallara aykırı mesajlar gönderirseniz hesabınız kapatılacaktır. Endişelenecek bir durum yok, genel mantıkla forumu düzgün bir şekilde kullanmanız yeterli.

Ha bir de unutmadan bu forum altında yeni bir başlıkla bize merhaba der kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz !

Aramıza hoşgeldiniz ! ! !
Sorularınızı özel mesaj yoluyla iletmeyiniz, forumda ilgili bölüme başlık açınız. Bu şekilde hem daha hızlı yanıt alırsınız, hem de herkes bu soru-cevaplardan faydalanabilir.

Taze Üye

Re: Yeni Üye ve Üye Adaylarımıza - Oku Beni

Okunmamış mesajgönderen cagla » 04 Kas 2014, 19:28

merhaba...

Taze Üye

Okunmamış mesajgönderen srknguns » 29 Ara 2014, 22:23

selam merhaba

Site Admin

Okunmamış mesajgönderen ogretiyor » 31 Ara 2014, 02:09

hoşgeldiniz, kendinize özel bir başlık açarak kendinizi tanıtabilirsiniz :)
Sorularınızı özel mesaj yoluyla iletmeyiniz, forumda ilgili bölüme başlık açınız. Bu şekilde hem daha hızlı yanıt alırsınız, hem de herkes bu soru-cevaplardan faydalanabilir.

Taze Üye

Okunmamış mesajgönderen m.erensezginn » 10 Ağu 2015, 22:38

merhaba admin

Site Admin

Okunmamış mesajgönderen ogretiyor » 11 Ağu 2015, 18:39

Merhaba eren, hoşgeldin, paylaşımlarını bekliyoruz :)

Taze Üye

Okunmamış mesajgönderen cihan1963 » 24 May 2016, 00:45

Merhaba Vısual foxpro kullanıyorum şimdi c# ogrenmek ıcın buradayım

Site Admin

Okunmamış mesajgönderen ogretiyor » 25 May 2016, 19:01

cihan1963 yazdı:Merhaba Vısual foxpro kullanıyorum şimdi c# ogrenmek ıcın buradayım

Hoşgeldin cihan, iyi öğrenmeler ve öğretmeler dileriz

Dön Yeni Üyeler Merhaba Desin

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir